O mnie

Przygoda zaczęła się ponad 17 lat temu…

Z pisaniem o sobie mam chyba największy problem.

Mam na imię Piotrek i mieszkam w Krakowie. W roku 2001 zacząłem pracę jako laborant w Opocznie, przy naświetlaniu zdjęć na maszynach Noritsu QSS. Photoshop – retusze, reprodukcje, obsługa klienta, przyjmowanie/wydawanie zleceń, wykonywanie zdjęć do dokumentów, wykonywanie zdjęć w studio, wykonywanie powiększeń na papierach i płótnie, obsługa urządzeń do termosublimacji, wykonywanie personalizowanych foto upominków …itd.

Robię w życiu to, co lubię– fotografuję. Jest to mój sposób na życie. Uwielbiam fotografować ludzi, a fotografia ślubna i okolicznościowa daje mi tą możliwość. Lubię tworzyć zdjęcia, które staną się pamiątką dla Pary Młodej i jej rodziny na długie lata …
Fotografia ślubna jest opowiadaniem, historią, która pokazuje tak ważne chwile naszego życia. Chcę, żeby moja fotografia była – naturalna, pełna prawdziwych emocji i uczuć. Rodzinna, dokładna, pełna miłości, prosta, a zarazem zawierająca nie tylko oczywiste kadry. Wszystko musi się uzupełniać. Nie ma nic lepszego do zobaczenia, jak grupa ludzi pokazuje swoje emocje, a ja rejestruję je na kawałku grafiki cyfrowej, która przynosi uśmiech i sprawia, że ​​wspomnienia trwają dłużej.